Language

با محصولات مدرن رافل تجربه کنید
Send scheduled: 
يكشنبه, شهريور 15, 1394 - 21:00
شرکت رافل با سابقه ای درخشان نزدیک به نیم قرن در تولید وعرضه مبلمان و دکوراسیون منزل، در چشم انداز نوین خود به ارائه محصولی متناسب با سلیقه روز مشتریان از تکنولوژی روز تولید مبلمان در دنیا می اندیشد. سبک محصولات رافل، الهام گرفته از سبکهای اروپایی نظر به ثبت رسمی این مدلها و طرح ها، در انحصار شرکت رافل می باشد.

یکی ازمنابع ارزشمند و دیریاب درطبیعت چوب می باشد که در زندگی انسان از اهمیت بسزایی برخوردار است و استفاده از آن درجهت ساخت ملزومات رفاهی زندگی بشر قدمتی به درازای تاریخ تمدن بشری دارد. برخی آن را همپای منابع ارزشمندی چون زمان و نفت ،طلای سبز نامیده انند از چنین منبع ارزشمندی محصولی باید ساخت همپای ارزش طلائئ چوب، و رافل رمز عرضه محصول طلایی از طلای سبز است.

شرکت رافل با سابقه ای درخشان نزدیک به نیم قرن در تولید وعرضه مبلمان و دکوراسیون منزل، در چشم انداز نوین خود به ارائه محصولی متناسب با سلیقه روز مشتریان از تکنولوژی روز تولید مبلمان در دنیا می اندیشد. سبک محصولات رافل، الهام گرفته از سبکهای اروپایی نظر به ثبت رسمی این مدلها و طرح ها، در انحصار شرکت رافل می باشد

مجموعه هر یک از مدلها مشتمل بر مبلمان ، ویترین، بوفت و سرویس خواب می باشد. که یکی از امتیازات ویژه رافل در پاسخگویی به خواسته های مشتریان است و باعث قدرت اتنخاب مشتریان می گردد.

پلاک فلزی  نصب شده روی هر یک از اجزا محصول نشان دهنده اصالت و تضمین خدمات پس از فروش رافل به مشتریان می باشد. کارت ضمانت رافل (شامل پنچ سال ضمانت اسکلت و دو سال ضمانت فوم ) که هنگام خرید توسط نماینده فروش به مشتریان ارائه می گردد.

افزودن دیدگاه جدید

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.